Translate

sobota, 21 marca 2015

Fajni ludzie wokół nas

Wiem, wiem. Mówiłam i pisałam to już wielokrotnie. Ale co poradzę na to, że to akurat najprawdziwsza prawda? Fajni ludzie stają na naszej i Adasia drodze niezwykle często. 
Nawet drobiazgi mogą wnieść tyle serca, że wszelkie czarne chmury, które czasem zgromadzą się nad głową, śpiesznie odpływają, znów odsłaniając słońce. 

Co dobrego tym razem nas spotkało? 

Napisała do mnie pewna wspaniała dziewczyna, którą poznałam kilka lat temu. Jest osobą o niezwykłym sercu i niespotykanej sile woli, dzięki której pokonuje przeszkody pozornie nie do pokonania, których niemało na jej życiowej drodze. Jej najnowszy pomysł dotyczy naszego Małego Księcia.

Oddaję jej głos:


Ludzie, jest akcja! Akcja DOBRA!
Są na świecie takie kochane istoty, małe SZKRABY, Słońca życia jak dzieci. Niektórym z nich jest w życiu trudniej, dużo trudniej niż nam wszystkim i muszą przejść dużo więcej schodów, aby uczynić WIELKI krok na swoją miarę,który dla wielu wydaje się strasznie błahy, a nawet może nic nieznaczący. Ale on jest dla kogoś tak wielki,że szczęście, nawet jeśli nie może skoczyć i wyrazić swojej radości, unosi go do chmur! I wciąż walczy niestrudzenie jak rycerz! ( Sama coś o tym wiem. :).... Znam to uczucie bardzo dobrze... :) ) Znam też jednego z takich Rycerzy, który nieustannie gości w moim sercu i modlitwach... To Adaś. Przeczytajcie o Nim tutaj:

Bardzo chciałabym Was zaprosić do wspólnej akcji( wszystkich studentów KUL-u i WSZYSTKICH,KTÓRZY CHCĄ SIĘ DOŁĄCZYĆ, moich znajomych, koleżanki, kolegów, przyjaciół...!) którą roboczo nazywam: "KULpocztówka do Adasia!" 
Jest bardzo prosta. Trzeba tylko trochę chęci, serca i czasu! :) Każdy, kto będzie chciał niech narysuje coś kojarzącego się ze słońcem, radością... wartością, uśmiechem, miłością, narysuje jak chce. Farbami, kredkami, flamastrami... Oby najwięcej było w tym serca! :) Naprawdę, to,że myślisz, że nie potrafisz rysować... Porzuć tę myśl i twórz sercem, a będzie to najpiękniejsze na świecie! Będziemy rysować, malować, wyklejać, tworzyć do poniedziałku 18 maja 2015 r. Później wszystko zostanie wysłane do Słupska dla Adasia, może jako prezent na Dzień Dziecka! :) 
Zanim zgasną Gwiazdy i Mały Książe opuści naszą planetę, możesz Mu dać trochę radości małym gestem! Nie pytaj mnie " po co chcę to zrobić? Jaki to ma sens...? Miłość! To jest sens wszystkiego!
Zapraszam!
Prace możecie przekazywać mi osobiście,a tym, którzy będą potrzebowali napiszę adres w wiadomości prywatnej. Myślę, że najlepiej jeśli prace będą wszystkie w formacie NIE WIĘKSZYM niż A 4.
PS Jeśli nie chcesz lub wydaje Ci się to głupie i niepotrzebne, po prostu nie bierz w tym udziału. Powstrzymaj się od niekulturalnych i naprawdę niepotrzebnych komentarzy.


Karolinko, dziękuję! <3

A w razie gdyby jakiś fejsbukowicz chciał dołączyć - zapraszam!:


A tu wielce zadowolony Adaś demonstruje superprezent od Cioci Mireczki 
- bardzo odpowiednie dla niego body :) Dziękujemy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz