Translate

wtorek, 21 stycznia 2014

"Z ciszą pośród czterech ścian"

Pamiętacie na pewno Krystiana i jego rodzinę? Chciałam Wam przekazać, że paczki dotarły, pomoc finansowa również. Przydała się ogromnie, bo akurat tuż po Świętach zawalił się komin w ich mieszkaniu i nie mogli palić w piecu. Pomoc finansowa zatem spadła im jak z nieba, bo było za co naprawić komin i nagrzać mieszkanie.

Podczas naszej ostatniej rozmowy z panią Ewą, mamą Krystiana, okazało się, że prowadzi ona swoje zapiski, coś w rodzaju pamiętnika. Zachęcona przeze mnie zdecydowała się na publikację tych zapisków w formie bloga. Dopóki nie mają komputera ani Internetu, będzie mi przynosić te zapiski w formie tradycyjnej, a ja będę je przepisywać i publikować. A gdy już (na co wszyscy mamy nadzieję) przeprowadzi się do nowego mieszkania i będzie można pomyśleć o komputerze dla nich, to sama przejmie to całkowicie.

Zatem jeśli macie ochotę na bliższe poznanie tej rodziny, to zapraszam na blog mamy Krystiana „Z ciszą pośród czterech ścian”: www.ciszascian.blogspot.com

PS. Krystian też zbiera 1%.


6 komentarzy:

 1. Tak, obecność ludzi po drugiej stronie ekranu, nawet jeśli nieznanych, to jednak daje psychiczne wsparcie, wiem coś o tym.
  Dobry pomysł z blogiem! Dodaję do linków:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, co prawda, to prawda. Dziękuję za dodanie do linków :)

   Usuń
 2. To kolejny dowód na to aby pokazać jakie masz wielkie serce. Dama zbierasz 1% dla Adasia a zachęcasz do wpłaty dka Krysiana odbierając sobie szansę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej postrzegam to jako zasady fair play, skoro już musimy brać udział we współzawodnictwie :)

   Usuń
 3. ufff - myslalm ze to ktos wykorzystuje chorbe Krystiana ....

  OdpowiedzUsuń